Zaměstnanci České inspekce životního prostředí uspořádali vánoční sbírku pro děti z Mateřského centra Zvoneček

Mikroskop, několik kilogramů plyšáků, nejrůznější stavebnice nebo knihy nejenom o zvířatech – na tyto a stovky dalších dárků se mohou pod stromečkem těšit děti z Mateřského centra Zvoneček v Havlíčkově Brodě. Zaměstnanci České inspekce životního prostředí (ČIŽP) pro ně uspořádali vánoční sbírku hraček a oblečení. Ředitel inspekce Erik Geuss dárky předal při slavnostním koncertu v prostorách mateřského centra.

Do sbírky „Inspekce dětem“ se zapojili zaměstnanci všech deseti oblastních inspektorátů i ředitelství ČIŽP. „Jsem velmi rád, že jsme shromáždili tolik dárků a mohli udělat radost holčičkám a klukům, které Mateřské centrum Zvoneček navštěvují. Všem, kteří se do sbírky zapojili, patří velké poděkování,“ řekl Erik Geuss.

Mateřské centrum Zvoneček spadá pod Oblastní charitu Havlíčkův Brod a zaměřuje se především na děti od narození do pěti let. Připravuje ale i některé aktivity pro starší děti, různé kroužky a příměstské tábory. „To, že jsme byli vybráni, nás moc potěšilo. Hodí se nám všechny dárky, některé zůstanou našemu centrum a jiné najdou uplatnění v rámci dalších projektů, které podporuje Oblastní charita Havlíčkův Brod,“ řekla Anna Doleželová, koordinátorka Mateřského centra Zvoneček.

Děti ze Zvonečku na oplátku namalovaly zaměstnancům obrázky s tematikou Vánoc a přírody. Jejich kresby teď navozují příjemnou adventní atmosféru na chodbách ředitelství ČIŽP, kde byly vystaveny, některé se staly i ústředním motivem inspekční novoročenky.

 

nejlepší.jpg

 

hračky samotne.jpg

 

podani ruky.jpg

 

Děti.jpg

 

Zveřejněno: 16.12.2015 – Jana Jandová ; Přečteno 940 x
Vytisknout